background
Logo BVV

1.díl: Trendy v Event Managementu

Doby, kdy akce probíhaly jak podle šablony už jsou naštěstí dávno pryč. Moderní event pracuje s emocemi, zapojuje hosty do děje, překvapuje a baví. V současnosti je důraz kladen především na individualitu každé akce. Té se vám podarří docílit, pokud se nebudete bát kreativity a práce s novými technologiemi. Touto cestou se vám podarří dosáhnout momentu překvapení a následně i vytouženého „wow“ efektu.

Čti více

2.díl: Nejčastější chyby při pořádání tiskových konferencí.

Při pořádání tiskové konference může dojít k větší i menším chybám. Pozor! Dopouští se jich i některé PR agentury. Pamatujte proto na základní pravidla při organizaci tiskové konference:

Čti více

3.díl: Společenské okénko. Etiketa na kongresu – zásady představování.

Kongresy kladou zvýšené nároky na znalost etikety. Zvláště pak, očekáváme-li důležité hosty. Pojďme si tedy alespoň v krátkosti zrekapitulovat to nejzákladnější.

Čti více

4.díl: Case Study

Každoročně se v areálu Veletrhů Brno koná celá řada kongresů a sympozií. Není divu. Areál nabízí pro tyto akce ideální zázemí hned ve čtyřech samostatných komplexech, které bez problémů pojmou až 2000 osob.

Čti více

5.díl: Trendy v audiovizuální komunikaci

Jedním z hlavních cílů každé akce je zaujmout. Připravit návštěvníkům zážitek, na který nezapomenou a budou si ho dlouho pamatovat. A jedním z nástrojů, jak toho dosáhnout je vhodné využití audiovizuální techniky. Podívejme se na základní příklady.

Čti více

6.díl - Co dělat, když dorazí média

Především na tiskové konference, ale i kongresy a další společenské akce přichází zástupci médií. Je proto vhodné vědět, jak se k nim chovat, na co nikdy nezapomenout a jak postupovat, abychom přítomnost novinářů bezezbytku využili ve svůj prospěch. Vše si ukážeme na modelovém příkladu tiskové konference.

Čti více

7.díl - Společenské okénko - Dress code

Na pozvánkách do společnosti by nemělo chybět doporučení, jaký typ oděvu se od hostů očekává. Dress code vždy odpovídá charakteru dané akce. Pojďme si tedy něco povědět o nejzákladnějších typech společenského oblékání.

Čti více
Kongresy a konference
Kongresy a konference

4 kongresové komplexy

Koncerty a kulturní akce
Koncerty a kulturní akce

Pod střechou i pod širým nebem

Filmové produkce
Filmové produkce

Reklamy, videoklipy, filmy

Sportovní akce
Sportovní akce

Fandíme všem sportům

Eventy a firemní akce
Eventy a firemní akce

Firemní a společenské akce

Hostující veletrhy
Hostující veletrhy

Kompletní veletržní servis

Google+