background
Logo BVV

Titanic slaví úspěch. Velkolepá výstava zůstane na výstavišti až do 19. května

Už čtyři měsíce se v prostorách pavilonu C Výstaviště Brno odehrává světová výstava Titanic. Expozice, kterou po světě navštívily miliony návštěvníků, představuje reálné prostory legendárního plavidla, které v roce 1912 kleslo na dno Atlantiku. Projekt setrvá v Brně kvůli velkému zájmu déle, než bylo naplánováno.

Už čtyři měsíce se v prostorách pavilonu C brněnského výstaviště odehrává světová výstava Titanic. Expozice, kterou po světě navštívily miliony návštěvníků, představuje reálné prostory legendárního plavidla, které v roce 1912 kleslo na dno Atlantiku. Projekt má mezi návštěvníky velký úspěch, proto v Brně zůstane déle, než bylo plánováno. Zájemci tak mají možnost si připomenout historii velkolepého a nešťastného plavidla zároveň až do 19. května. Původně se měl Titanic s Brnem rozloučit na konci března.

Návštěvníci, kteří se na výstaviště chystají, uvidí několik stovek originálních exponátů, které byly vytaženy ze dna oceánu, dále projdou skutečnými kajutami, salonky i částí strojovny lodi Titanic. Zajímavý je také dotek ledovce či možnost vyfotografování se na přídi lodi. A pro děti je připravena dobrodružná cesta za pokladem.

VÝSTAVA JE PRODLOUŽENA DO 19. KVĚTNA 2019

Kongresy a konference
Kongresy a konference

4 kongresové komplexy

Koncerty a kulturní akce
Koncerty a kulturní akce

Pod střechou i pod širým nebem

Filmové produkce
Filmové produkce

Reklamy, videoklipy, filmy

Sportovní akce
Sportovní akce

Fandíme všem sportům

Eventy a firemní akce
Eventy a firemní akce

Firemní a společenské akce

Hostující veletrhy
Hostující veletrhy

Kompletní veletržní servis

Google+